65 000 €
130 €/m²
Property 56375 photo 1
Property 56375 photo 2
Property 56375 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5800 m
  • Udaljenost od grada: 4,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 32259
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
86 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 26289
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 39447
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
65 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 38342
  • Kvadratura 4005 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
74 800 € 63 €/m²
  • Kod objekta 64677
  • Kvadratura 1170 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52547
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
70 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 30724
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
70 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 45797
  • Kvadratura 982 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
65 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 36882
  • Kvadratura 5235 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter