Prodaja - Zemljište 359 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Kissamos
50 000 € 33 000 €
91 €/m²
Property 32791 photo 1
Property 32791 photo 2
Property 32791 photo 3
Property 32791 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 520 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 359 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 310 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
55 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 61453
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
50 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 65413
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
45 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 43314
  • Kvadratura 735 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
60 000 € 576 €/m²
  • Kod objekta 43131
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 49 m
Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 39139
  • Kvadratura 2108 m²
  • Udaljenost od mora 29000 m
Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 18507
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
65 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 43110
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m
Za prodaju
54 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 39458
  • Kvadratura 890 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13132
  • Kvadratura 496 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m

Prijava za Newsletter