102 000 €
79 €/m²
Property 63400 photo 1
Property 63400 photo 2
Property 63400 photo 3
Property 63400 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1282 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
128 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 64004
  • Kvadratura 997 m²
  • Udaljenost od mora 1670 m
Za prodaju
130 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59114
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
143 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 65150
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
110 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47187
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
140 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 57456
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 50361
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 39870
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
120 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 47077
  • Kvadratura 10200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter