80 000 €
242 €/m²
Property 63108 photo 1
Property 63108 photo 2
Property 63108 photo 3
Property 63108 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 330 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 170 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42794
  • Kvadratura 8756 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
78 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 42245
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 63900
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
110 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 52064
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
80 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 35883
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52548
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 50361
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
93 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 36799
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 57164
  • Kvadratura 831 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter