Prodaja - Vila 320 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
970 000 €
3031 €/m²
Property 41547 photo 1
Property 41547 photo 2
Property 41547 photo 3
Property 41547 photo 4
Property 41547 photo 5
Property 41547 photo 6
Property 41547 photo 7
Property 41547 photo 8
Property 41547 photo 9
Property 41547 photo 10
Property 41547 photo 11
Property 41547 photo 12
Property 41547 photo 13
Property 41547 photo 14
Property 41547 photo 15
Property 41547 photo 16
Property 41547 photo 17
Property 41547 photo 18
Property 41547 photo 19
Property 41547 photo 20
  • Kod objekta 41547
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 320 m²
  • Površina placa 520 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 320 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 250 000 € 4863 €/m²
  • Kod objekta 44171
  • Kvadratura 257 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 45145
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Kod objekta 49712
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 39898
  • Kvadratura 512 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 32799
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 46268
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 45570
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Kod objekta 48890
  • Kvadratura 346 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter