105 000 €
26 €/m²
Property 64280 photo 1
Property 64280 photo 2
Property 64280 photo 3
Property 64280 photo 4
Property 64280 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2470 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4033 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
102 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 48429
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
85 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 44366
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 50410
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
106 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 45661
  • Kvadratura 662 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
109 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 44731
  • Kvadratura 1344 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
86 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 46057
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
89 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 57727
  • Kvadratura 2031 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter