449 000 €
271 €/m²
Property 65403 photo 1
Property 65403 photo 2
Property 65403 photo 3
Property 65403 photo 4
Property 65403 photo 5
Property 65403 photo 6
Property 65403 photo 7
Property 65403 photo 8
Property 65403 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1654 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 960 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
400 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 26772
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
473 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 32511
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
500 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 38077
  • Kvadratura 4542 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
360 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 41187
  • Kvadratura 14565 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
427 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 47454
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 52126
  • Kvadratura 6161 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
374 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 59642
  • Kvadratura 9039 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
375 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 29075
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
640 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 57571
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
450 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42919
  • Kvadratura 12520 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter