70 000 €
13 €/m²
Property 64068 photo 1
Property 64068 photo 2
Property 64068 photo 3
Property 64068 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 22000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5172 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 54330
  • Kvadratura 28752 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56754
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37931
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56829
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 52084
  • Kvadratura 243 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
89 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 57727
  • Kvadratura 2031 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter