320 000 € 235 000 €
56 €/m²
Property 63235 photo 1
Property 63235 photo 2
Property 63235 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 280 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4184 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 52126
  • Kvadratura 6161 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
450 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 62153
  • Kvadratura 4021 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 36802
  • Kvadratura 13247 m²
  • Udaljenost od mora 4600 m
Za prodaju
267 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 42038
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
430 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 55851
  • Kvadratura 5834 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
430 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56286
  • Kvadratura 8131 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 63235
  • Kvadratura 4184 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56612
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
299 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63201
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m

Prijava za Newsletter