375 000 € 299 000 €
110 €/m²
Property 31238 photo 1
Property 31238 photo 2
Property 31238 photo 3
Property 31238 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2700 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1890 kv.m.

Za prodaju
450 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 38248
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 52039
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7800 m
Za prodaju
449 000 € 271 €/m²
  • Kod objekta 65403
  • Kvadratura 1654 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51460
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50494
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod objekta 56671
  • Kvadratura 253 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
309 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 56430
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
490 000 € 168 €/m²
  • Kod objekta 37747
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m

Prijava za Newsletter