650 000 €
134 €/m²
Property 24183 photo 1
Property 24183 photo 2
Property 24183 photo 3
Property 24183 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4834 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
900 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 38771
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
800 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 12083
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m
Za prodaju
600 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 32335
  • Kvadratura 6340 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
640 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 40004
  • Kvadratura 2577 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
650 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 57279
  • Kvadratura 5159 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
853 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 63290
  • Kvadratura 36000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
695 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 57192
  • Kvadratura 3518 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
620 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42251
  • Kvadratura 16903 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m

Prijava za Newsletter