Property 32314 photo 1
Property 32314 photo 2
Property 32314 photo 3
Property 32314 photo 4
Property 32314 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od grada: 0,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5695 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
427 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 26976
  • Kvadratura 9848 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
400 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 51473
  • Kvadratura 15165 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 50105
  • Kvadratura 862 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
427 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 32314
  • Kvadratura 5695 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
450 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42919
  • Kvadratura 12520 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
342 000 € 249 €/m²
  • Kod objekta 52320
  • Kvadratura 1372 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
612 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 38961
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
640 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 57571
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51460
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m

Prijava za Newsletter