400 000 €
97 €/m²
Property 51471 photo 1
Property 51471 photo 2
Property 51471 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 836 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4100 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
390 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36021
  • Kvadratura 18865 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 44016
  • Kvadratura 19280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50494
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51459
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 36756
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 54423
  • Kvadratura 1818 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 31238
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod objekta 38697
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod objekta 56281
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
590 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 65038
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m

Prijava za Newsletter