650 000 €
54 €/m²
Property 32334 photo 1
Property 32334 photo 2
Property 32334 photo 3
Property 32334 photo 4
Property 32334 photo 5
Property 32334 photo 6
Property 32334 photo 7
Property 32334 photo 8
Property 32334 photo 9
Property 32334 photo 10
Property 32334 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 750 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11842 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 800 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
600 000 € 649 €/m²
  • Kod objekta 65156
  • Kvadratura 924 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
860 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 47506
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
750 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 38096
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
700 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 40404
  • Kvadratura 8926 m²
  • Udaljenost od mora 470 m
Za prodaju
612 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 38961
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
765 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 37496
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter