55 000 €
142 €/m²
Property 62152 photo 1
Property 62152 photo 2
Property 62152 photo 3
Property 62152 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 385 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
50 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 37925
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
80 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 45331
  • Kvadratura 9363 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63545
  • Kvadratura 11138 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
54 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 39458
  • Kvadratura 890 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31332
  • Kvadratura 403 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 52467
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
65 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 43110
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m
Za prodaju
64 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 49815
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter