Prodaja - Zemljište 4265 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Keramija
75 000 €
17 €/m²
Property 56833 photo 1
Property 56833 photo 2
Property 56833 photo 3
Property 56833 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od grada: 8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4265 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
107 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 50089
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
80 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 63108
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
68 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 52386
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
110 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 52064
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
108 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 36055
  • Kvadratura 1433 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 65845
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
65 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 38342
  • Kvadratura 4005 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
70 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42792
  • Kvadratura 9519 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31332
  • Kvadratura 403 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m

Prijava za Newsletter