69 000 €
16 €/m²
Property 42777 photo 1
Property 42777 photo 2
Property 42777 photo 3
Property 42777 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4189 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 39870
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
78 000 € 155 €/m²
  • Kod objekta 65261
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
69 900 € 224 €/m²
  • Kod objekta 63410
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 65845
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
102 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 48429
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
100 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 50361
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
85 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46630
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 14400 m
Za prodaju
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Kod objekta 26770
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m

Prijava za Newsletter