102 000 €
40 €/m²
Property 48429 photo 1
Property 48429 photo 2
Property 48429 photo 3
Property 48429 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 59 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 50255
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
120 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 63847
  • Kvadratura 2922 m²
  • Udaljenost od mora 740 m
Za prodaju
97 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 52623
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
86 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 62729
  • Kvadratura 2785 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
102 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 63400
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 56977
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 56830
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
90 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40123
  • Kvadratura 6705 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m

Prijava za Newsletter