65 000 € 50 000 €
526 €/m²
Property 26770 photo 1
Property 26770 photo 2
Property 26770 photo 3
Property 26770 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 95 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 140 kv.m.

Za prodaju
69 900 € 224 €/m²
  • Kod objekta 63410
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52547
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
64 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 60940
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
64 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 57760
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 57113
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 837 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
80 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 63108
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Preporučujemo Za prodaju
60 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 62188
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter