100 000 €
55 €/m²
Property 50361 photo 1
Property 50361 photo 2
Property 50361 photo 3
Property 50361 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 25000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1800 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 57046
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
86 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 50218
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 50127
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 11600 m
Za prodaju
120 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 63847
  • Kvadratura 2922 m²
  • Udaljenost od mora 740 m
Za prodaju
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 48428
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
120 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 43089
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
130 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 57161
  • Kvadratura 1670 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 86 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 30992
  • Kvadratura 3020 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
128 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 42231
  • Kvadratura 1034 m²
  • Udaljenost od mora 280 m

Prijava za Newsletter