6 300 000 €
7627 €/m²
Property 49056 photo 1
Property 49056 photo 2
Property 49056 photo 3
Property 49056 photo 4
Property 49056 photo 5
Property 49056 photo 6
Property 49056 photo 7
Property 49056 photo 8
Property 49056 photo 9
Property 49056 photo 10
Property 49056 photo 11
Property 49056 photo 12
Property 49056 photo 13
Property 49056 photo 14
Property 49056 photo 15
Property 49056 photo 16
Property 49056 photo 17
Property 49056 photo 18
Property 49056 photo 19
Property 49056 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 6
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 8
  • Udaljeno od mora: 35000 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 826 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 3 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 3 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, lift, alarm, ostavu.

Za prodaju
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Kod objekta 33190
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Kod objekta 49056
  • Kvadratura 826 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
8 300 000 € 16938 €/m²
  • Kod objekta 9670
  • Kvadratura 490 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
6 940 000 € 8032 €/m²
  • Kod objekta 23647
  • Kvadratura 864 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Kod objekta 23655
  • Kvadratura 732 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
8 500 000 € 12592 €/m²
  • Kod objekta 41512
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter