Prodaja - Vila 900 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji
4 550 000 €
5056 €/m²
Property 36883 photo 1
Property 36883 photo 2
Property 36883 photo 3
Property 36883 photo 4
Property 36883 photo 5
Property 36883 photo 6
Property 36883 photo 7
Property 36883 photo 8
Property 36883 photo 9
Property 36883 photo 10
  • Kod objekta 36883
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 900 m²
  • Površina placa 1620 m²
  • Region Nikozija
  • Mesto Nikoziji (Kipar)
  • Broj soba 10

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 10
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 9
  • Udaljeno od mora: 40000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 900 kv.m u Nikozija. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, 2 WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Kod objekta 49871
  • Kvadratura 1004 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Kod objekta 23655
  • Kvadratura 732 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Kod objekta 23600
  • Kvadratura 721 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Kod objekta 23660
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 900 000 € 6027 €/m²
  • Kod objekta 43223
  • Kvadratura 647 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter