Prodaja - Mezoneta 106 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
350 000 €
3302 €/m²
Property 41867 photo 1
Property 41867 photo 2
Property 41867 photo 3
Property 41867 photo 4
Property 41867 photo 5
Property 41867 photo 6
Property 41867 photo 7
Property 41867 photo 8
Property 41867 photo 9
Property 41867 photo 10
  • Kod objekta 41867
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 106 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodajumezoneta od 106 kv.m u Limasol. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking.

Za prodaju
350 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 50595
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 3440 €/m²
  • Kod objekta 54751
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
293 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 43098
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 34238
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 516 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 47497
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 41867
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
369 500 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 49255
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
403 000 € 359 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 26808
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
341 000 € 318 000 € 3382 €/m²
  • Kod objekta 18110
  • Kvadratura 94 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter