Prodaja - Mezoneta 75 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
300 000 € 255 000 €
3400 €/m²
Property 36668 photo 1
Property 36668 photo 2
Property 36668 photo 3
Property 36668 photo 4
Property 36668 photo 5
Property 36668 photo 6
Property 36668 photo 7
Property 36668 photo 8
Property 36668 photo 9
  • Kod objekta 36668
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 75 m²
  • Površina placa 120 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodajumezoneta od 75 kv.m u Limasol. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking.

Za prodaju
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 9079
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 1991 €/m²
  • Kod objekta 23185
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 3440 €/m²
  • Kod objekta 54751
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
293 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 43098
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
379 900 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 41835
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 23784
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
341 000 € 318 000 € 3382 €/m²
  • Kod objekta 18110
  • Kvadratura 94 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
403 000 € 359 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 26808
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
310 516 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 47497
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter