Prodaja - Mezoneta 93 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
293 000 €
3151 €/m²
Property 43098 photo 1
Property 43098 photo 2
Property 43098 photo 3
Property 43098 photo 4
Property 43098 photo 5
Property 43098 photo 6
Property 43098 photo 7
Property 43098 photo 8
  • Kod objekta 43098
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 93 m²
  • Površina placa 159 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 93 kv.m u Pafos. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
350 000 € 5223 €/m²
  • Kod objekta 41778
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 1991 €/m²
  • Kod objekta 23185
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 3440 €/m²
  • Kod objekta 54751
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 23784
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 9079
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 516 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 47497
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
293 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 43098
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 34238
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
379 900 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 41835
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter