Prodaja - Mezoneta 165 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
403 000 € 359 000 €
2176 €/m²
Property 26808 photo 1
Property 26808 photo 2
Property 26808 photo 3
Property 26808 photo 4
Property 26808 photo 5
Property 26808 photo 6
Property 26808 photo 7
Property 26808 photo 8
Property 26808 photo 9
Property 26808 photo 10
Property 26808 photo 11
Property 26808 photo 12
Property 26808 photo 13
  • Kod objekta 26808
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 165 m²
  • Površina placa 200 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodajumezoneta od 165 kv.m u Pafos. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
403 000 € 359 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 26808
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
363 000 € 3742 €/m²
  • Kod objekta 9288
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3367 €/m²
  • Kod objekta 33535
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
379 900 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 41835
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 34238
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
369 500 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 49255
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 41867
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
560 000 € 4516 €/m²
  • Kod objekta 33354
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
341 000 € 318 000 € 3382 €/m²
  • Kod objekta 18110
  • Kvadratura 94 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
560 000 € 5894 €/m²
  • Kod objekta 33349
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter