Prodaja - Mezoneta 94 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
341 000 € 318 000 €
3383 €/m²
Property 18110 photo 1
Property 18110 photo 2
Property 18110 photo 3
Property 18110 photo 4
Property 18110 photo 5
Property 18110 photo 6
Property 18110 photo 7
Property 18110 photo 8
Property 18110 photo 9
Property 18110 photo 10
Property 18110 photo 11
Property 18110 photo 12
Property 18110 photo 13
  • Kod objekta 18110
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 94 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 94 kv.m u Pafos. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
310 516 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 47497
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 34238
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 50543
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
369 500 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 49255
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 3440 €/m²
  • Kod objekta 54751
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3367 €/m²
  • Kod objekta 33535
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
293 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 43098
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 5223 €/m²
  • Kod objekta 41778
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 50595
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
379 900 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 41835
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter