Prodaja - Mezoneta 233 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
369 500 €
1586 €/m²
Property 49255 photo 1
Property 49255 photo 2
Property 49255 photo 3
Property 49255 photo 4
Property 49255 photo 5
Property 49255 photo 6
Property 49255 photo 7
  • Kod objekta 49255
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 233 m²
  • Površina placa 198 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodajumezoneta od 233 kv.m u Pafos. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
310 516 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 47497
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
369 500 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 49255
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3367 €/m²
  • Kod objekta 33535
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
403 000 € 359 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 26808
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 34238
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 23784
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 50595
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 3440 €/m²
  • Kod objekta 54751
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
379 900 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 41835
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter