Prodaja - Mezoneta 99 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
310 516 €
3137 €/m²
Property 47497 photo 1
Property 47497 photo 2
Property 47497 photo 3
Property 47497 photo 4
Property 47497 photo 5
Property 47497 photo 6
Property 47497 photo 7
  • Kod objekta 47497
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 99 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodajumezoneta od 99 kv.m u Pafos. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
310 516 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 47497
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 34238
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
341 000 € 318 000 € 3382 €/m²
  • Kod objekta 18110
  • Kvadratura 94 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
350 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 41867
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
293 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 43098
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
363 000 € 3742 €/m²
  • Kod objekta 9288
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 23784
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 3440 €/m²
  • Kod objekta 54751
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 9079
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter