350 000 €
3571 €/m²
Property 50595 photo 1
Property 50595 photo 2
Property 50595 photo 3
Property 50595 photo 4
Property 50595 photo 5
Property 50595 photo 6
Property 50595 photo 7
Property 50595 photo 8
Property 50595 photo 9
Property 50595 photo 10
Property 50595 photo 11
Property 50595 photo 12
Property 50595 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Wifi
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 98 kv.m u Limasol. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, klima uređaj, parking, baštu, travnjak.

Za prodaju
403 000 € 359 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 26808
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
430 000 € 3440 €/m²
  • Kod objekta 54751
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 41867
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 5223 €/m²
  • Kod objekta 41778
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
363 000 € 3742 €/m²
  • Kod objekta 9288
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
341 000 € 318 000 € 3382 €/m²
  • Kod objekta 18110
  • Kvadratura 94 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
500 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 50543
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
293 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 43098
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
369 500 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 49255
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter