350 000 €
3846 €/m²
Property 37583 photo 1
Property 37583 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1965
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 15500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 91 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
490 000 € 3202 €/m²
  • Kod objekta 62905
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 30953
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
370 000 € 6166 €/m²
  • Kod objekta 23011
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 57211
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 4352 €/m²
  • Kod objekta 59775
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 60001
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 13073
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
440 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 34448
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
510 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 65685
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter