Prodaja - Kuća 120 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
550 000 €
4583 €/m²
Property 36274 photo 1
Property 36274 photo 2
Property 36274 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 120 kv.m u Atini. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
720 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 63578
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
480 000 € 912 €/m²
  • Kod objekta 37336
  • Kvadratura 526 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 36274
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
637 000 € 2548 €/m²
  • Kod objekta 28756
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
650 000 € 2719 €/m²
  • Kod objekta 63576
  • Kvadratura 239 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
650 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 37565
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
800 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 63510
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 30953
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
570 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 61879
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
605 000 € 2630 €/m²
  • Kod objekta 39369
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter