500 000 €
2222 €/m²
Property 30951 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 225 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, travnjak, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
640 000 € 1205 €/m²
  • Kod objekta 57705
  • Kvadratura 531 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 13073
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2719 €/m²
  • Kod objekta 63576
  • Kvadratura 239 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
440 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 34448
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
570 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 61879
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 58432
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 37565
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
500 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 57211
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 31877
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter