Prodaja - Vila 150 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
1 379 000 € 1 050 000 €
7000 €/m²
Property 10947 photo 1
Property 10947 photo 2
Property 10947 photo 3
Property 10947 photo 4
Property 10947 photo 5
Property 10947 photo 6
Property 10947 photo 7
Property 10947 photo 8
Property 10947 photo 9
Property 10947 photo 10
Property 10947 photo 11
Property 10947 photo 12
Property 10947 photo 13
  • Kod objekta 10947
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 150 m²
  • Površina placa 3057 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju vila od 150 kv.m u Larnaka. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 32033
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Kod objekta 46235
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 51522
  • Kvadratura 787 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Kod objekta 49574
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 900 000 € 6620 €/m²
  • Kod objekta 39824
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter