160 000 €
347 €/m²
Property 6454 photo 1
Property 6454 photo 2
Property 6454 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 461 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 185 kv.m.

Za prodaju
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5812
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 50474
  • Kvadratura 5770 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
200 000 €
  • Kod objekta 3410
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
218 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 58350
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
160 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 60802
  • Kvadratura 554 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
150 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 55947
  • Kvadratura 4848 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
230 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 37374
  • Kvadratura 20934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
145 000 € 226 €/m²
  • Kod objekta 58079
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
160 000 € 347 €/m²
  • Kod objekta 6454
  • Kvadratura 461 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter