120 000 €
111 €/m²
Property 19910 photo 1
Property 19910 photo 2
Property 19910 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 110 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1080 kv.m. na Tasosu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
102 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 40071
  • Kvadratura 737 m²
  • Udaljenost od mora 790 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 19080
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5812
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
150 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 55947
  • Kvadratura 4848 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
160 000 € 347 €/m²
  • Kod objekta 6454
  • Kvadratura 461 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
145 000 € 512 €/m²
  • Kod objekta 65474
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 330 m
Za prodaju
150 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 63564
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
160 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 60802
  • Kvadratura 554 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
145 000 € 226 €/m²
  • Kod objekta 58079
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter