Prodaja - Zemljište 10000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
130 000 € 80 000 €
8 €/m²
Property 26282 photo 1
Property 26282 photo 2
Property 26282 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 0,8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
140 000 € 350 €/m²
  • Kod objekta 54413
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 34010
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 45525
  • Kvadratura 1904 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 10484
  • Kvadratura 469 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
140 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 21949
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 21950
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
130 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33059
  • Kvadratura 12179 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
120 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 3341
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 12667
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter