Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
85 000 €
21 €/m²
Property 58015 photo 1
Property 58015 photo 2
Property 58015 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
120 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 16405
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
120 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 20971
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
92 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 57570
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51042
  • Kvadratura 13250 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
80 000 € 179 €/m²
  • Kod objekta 34740
  • Kvadratura 445 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 60194
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 19654
  • Kvadratura 4797 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter