Prodaja - Zemljište 8000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
120 000 €
15 €/m²
Property 20971 photo 1
Property 20971 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
97 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 51914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 16405
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 3413
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
140 000 € 350 €/m²
  • Kod objekta 54413
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 54834
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
150 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 12667
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 19654
  • Kvadratura 4797 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
100 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 65697
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45055
  • Kvadratura 3850 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter