Prodaja - Zemljište 780 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
90 000 €
115 €/m²
Property 36599 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 780 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 285 kv.m.

Za prodaju
110 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57828
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50929
  • Kvadratura 2204 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
130 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 62490
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
75 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 47503
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62135
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
75 000 € 438 €/m²
  • Kod objekta 22280
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 33086
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
90 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 57336
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m

Prijava za Newsletter