Prodaja - Zemljište 171 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
75 000 €
438 €/m²
Property 22280 photo 1
Property 22280 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 171 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 136 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 43246
  • Kvadratura 8484 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
105 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 57800
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
70 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 31018
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
75 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 30614
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
90 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56040
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
75 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 60194
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
70 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61605
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 45563
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter