Prodaja - Zemljište 3850 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Methoni Makrigialos
100 000 €
25 €/m²
Property 45055 photo 1
Property 45055 photo 2
Property 45055 photo 3
Property 45055 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3850 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
92 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 57570
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 16405
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
90 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 7088
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 58015
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 45525
  • Kvadratura 1904 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 33141
  • Kvadratura 297 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
130 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 32663
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
120 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 3341
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65646
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter