750 000 €
165 €/m²
Property 38074 photo 1
Property 38074 photo 2
Property 38074 photo 3
Property 38074 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 58 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4520 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m
Za prodaju
853 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 64550
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
747 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 40405
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 175 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 38769
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
765 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 37496
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
990 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 44357
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24952
  • Kvadratura 11065 m²
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter