700 000 €
78 €/m²
Property 40404 photo 1
Property 40404 photo 2
Property 40404 photo 3
Property 40404 photo 4
Property 40404 photo 5
Property 40404 photo 6
Property 40404 photo 7
Property 40404 photo 8
Property 40404 photo 9
Property 40404 photo 10
Property 40404 photo 11
Property 40404 photo 12
Property 40404 photo 13
Property 40404 photo 14
Property 40404 photo 15
Property 40404 photo 16
Property 40404 photo 17
Property 40404 photo 18
Property 40404 photo 19
Property 40404 photo 20
Property 40404 photo 21
Property 40404 photo 22
Property 40404 photo 23
Property 40404 photo 24
Property 40404 photo 25
Property 40404 photo 26
Property 40404 photo 27
Property 40404 photo 28
Property 40404 photo 29
Property 40404 photo 30

Detalji

  • Udaljeno od mora: 470 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8926 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 440 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34160
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
587 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 44257
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
590 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 65038
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
750 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38075
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
900 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 38771
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
800 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32800
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 38769
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod objekta 32160
  • Kvadratura 1294 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
900 000 € 421 €/m²
  • Kod objekta 26074
  • Kvadratura 2135 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter