Prodaja - Kuća 430 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
1 000 000 €
2326 €/m²
Property 21817 photo 1
Property 21817 photo 2
Property 21817 photo 3
Property 21817 photo 4
Property 21817 photo 5
Property 21817 photo 6
Property 21817 photo 7
Property 21817 photo 8
Property 21817 photo 9
Property 21817 photo 10
Property 21817 photo 11
Property 21817 photo 12
Property 21817 photo 13
Property 21817 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 430 kv.m na Atici. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 3999
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56683
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 100 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 7669
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Kod objekta 62380
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 29759
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 5185 €/m²
  • Kod objekta 59927
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 7177
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
900 000 € 1651 €/m²
  • Kod objekta 47148
  • Kvadratura 545 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter