850 000 €
2237 €/m²
Property 66082 photo 1
Property 66082 photo 2
Property 66082 photo 3
Property 66082 photo 4
Property 66082 photo 5
Property 66082 photo 6
Property 66082 photo 7
Property 66082 photo 8
Property 66082 photo 9
Property 66082 photo 10
Property 66082 photo 11
Property 66082 photo 12
Property 66082 photo 13
Property 66082 photo 14
Property 66082 photo 15
Property 66082 photo 16
Property 66082 photo 17
Property 66082 photo 18
Property 66082 photo 19
Property 66082 photo 20
Property 66082 photo 21
Property 66082 photo 22
Property 66082 photo 23
Property 66082 photo 24

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 7380 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 380 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i kamin, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Kod objekta 21817
  • Kvadratura 430 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
960 000 € 3542 €/m²
  • Kod objekta 13556
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 30736
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Kod objekta 10777
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 15474
  • Kvadratura 464 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 8142
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter