Prodaja - Zemljište 10000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
420 000 € 330 000 €
33 €/m²
Property 42348 photo 1
Property 42348 photo 2
Property 42348 photo 3
Property 42348 photo 4
Property 42348 photo 5
Property 42348 photo 6
Property 42348 photo 7
Property 42348 photo 8
Property 42348 photo 9
Property 42348 photo 10
Property 42348 photo 11
Property 42348 photo 12
Property 42348 photo 13
Property 42348 photo 14
Property 42348 photo 15
Property 42348 photo 16
Property 42348 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37195
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 64097
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
350 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 33698
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
550 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 35807
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
450 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 4068
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
500 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 4100
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
430 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42181
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter