650 000 €
44 €/m²
Property 37517 photo 1
Property 37517 photo 2
Property 37517 photo 3
Property 37517 photo 4
Property 37517 photo 5
Property 37517 photo 6
Property 37517 photo 7
Property 37517 photo 8
Property 37517 photo 9
Property 37517 photo 10
Property 37517 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 59 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 14500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 345 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34771
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
587 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 44257
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
860 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 47506
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
660 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65423
  • Kvadratura 12329 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 46787
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 24670
  • Kvadratura 2021 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
680 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 58882
  • Kvadratura 143484 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
853 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 63066
  • Kvadratura 1175 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42923
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
640 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 40004
  • Kvadratura 2577 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter