855 000 € 853 000 €
1398 €/m²
Property 36983 photo 1
Property 36983 photo 2
Property 36983 photo 3
Property 36983 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 610 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
1 280 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 33143
  • Kvadratura 2332 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 32760
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
853 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 63066
  • Kvadratura 1175 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 070 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 38960
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
900 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 47192
  • Kvadratura 28045 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 24670
  • Kvadratura 2021 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
750 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59199
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 48743
  • Kvadratura 17497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter