Prodaja - Mezoneta 240 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
895 000 €
3729 €/m²
Property 14287 photo 1
Property 14287 photo 2
Property 14287 photo 3
Property 14287 photo 4
Property 14287 photo 5
Property 14287 photo 6
Property 14287 photo 7
Property 14287 photo 8
  • Kod objekta 14287
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 240 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodajumezoneta od 240 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
895 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 14287
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 3224
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60412
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56947
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod objekta 64215
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod objekta 64965
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 60414
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter